Der-s Official ile sanatı üzerinde taşıyan kadınlar

İster bir resim, ister bir heykel, isterse bir tiyatro oyunu olsun, iç dünyamızda olup bitenlerin dışavurumudur sanat. Her dokunuş yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı, hayatımıza kattığımız yeni bir andır. Der-s Official bu yaklaşımla doğan, sanatı günlük hayatımıza taşıyan bir marka. Fular ve şallardaki tasarımlar, çağdaş çizgileri ve canlı renkleriyle sanatın ipekle buluşmasını sağlarken, özel dokunuşlarıyla her kadının kendi tarzını yaratmasına da ilham veriyor. 

Sadeliği, çağdaşlık ve özgünlüğü farklı hikayelerde buluşturan markanın kurucusu ve tasarımcısı Derya Kuzubaşıoğlu, modanın kalbi Milano’da Nuova Academia di Bella Arti’de eğitim aldıktan sonra Der-s Official markasını 2019 yılında hayata geçirdi. Fular ve şalların kullanımı ile ilgili var olan standartların ötesine geçmek isteyen Derya Kuzubaşıoğlu, kullandığı çağdaş çizgilerle, ürünleri kalıplaşmış kullanım alanlarının dışına çıkartıp, her yaştan kadının günlük yaşamda tarzlarını vurgulamalarına yardımcı oluyor.

Çeşitli kıyafetlerin tamamlayıcısı olmanın ötesine geçen Der-s Official, bazen bilekte, bazen boyunda, bazen saçta, bazen en sevdiğiniz çantanın üzerinde, bazen de bir kot pantolonun belinde kullanılabiliyor. Bu zamansız ve çarpıcı şal ve fularlar ömür boyu değer verilecek harika aksesuarlar olarak kadınların gardırobunda yerlerini alırken, ince bir zevkle düşünülmüş hediye seçeneği olarak da karşımıza çıkıyor. 
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder