Kavak Yelleri ekibi 14 yıl sonra Pinhani'nin klibinde buluştu!


Bir dönemin vazgeçilmez dizisi olan Kavak Yelleri oyuncuları yıllar sonra Pinhani'nin Dön Bak Dünyaya adlı şarkısının klibinde buluştu. 14 yıldan sonra yeniden buluşan bu güzel ekibi yeniden buluşturan Pinhani'ye teşekkür ediyoruz. Yıllar geçse de bazı şarkılar, bazı diziler hiç eskimez hep canlı durur Dön Bak Dünyaya klibinde bunu bir kez daha görmüş olduk...Pinhani,
2007'de başlayıp 2011'de sona eren 'Kavak Yelleri', oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir 'iş'imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar.


Yönetmen: Jale İncekol
Kurgu: İmre Haydaroğlu

Oyuncular: Kavak Yelleri Ailesi
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder