Berna Atlıhan tablosu İstanbul Sanat ve Antika Fuarı'nda

Ressam Berna Atlıhan "Vazgeçebildiğin her şey senindir"adlı eseriyle 20 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Sanat ve Antika Fuarı'nda yer alacak.


İstanbul Sanat ve Antika Fuarı

İstanbul Sanat ve Antika Fuarı / Istanbul Art & Antique Fair (IAAF) adını taşıyan ve 20 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyon: plastik ve görsel sanatlara ilişkin üretim yanı sıra antikayı kapsamaktadır.


Sanatseverler, fuarda, katılımcı kurumların özenle oluşturduğu seçki bağlamında, sanatsal üretim (resim, heykel, baskı, fotoğraf vb) ve antika objeler yanı sıra yetkin yapıtlardan oluşan koleksiyon seçkileriyle buluşma, sanatsal malzeme ve yayınlara ilişkin faaliyet gösteren saygın birimlerle bir araya gelebilme, farklı başlıkları içeren bir dizi akademik etkinlikle (konferans/sunum, panel, söyleşi vb) kucaklaşma, sahibi olduğu eser ve objelerin değerlemesi hususunda yardımcı olmayı hedefleyen ‘ekspertiz bürosu’ aracılığıyla ücretsiz hizmet alabilme şansı bulabilecek.


https://www.iaafistanbul.com/
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder