On Bir Genç Sanatçının Buluştuğu 11 Sergisi Kapılarını Açıyor

 QNB Finansbank’ın genç sanatçıları desteklemek ve onlara yeni ifade alanları yaratmak amacıyla destek verdiği Masterpiece Hall by QNB First On Bir (11) Sergi Serisi, Samsung Electronics Türkiye’nin teknoloji sponsorluğu ile 16 Ocak 2020 Perşembe günü kapılarını sanatseverlere açıyor.

Candeğer Aydın, Fatih Eseler, Gabriel Vorbon, Gamze Zorlu, Gizem Candan, Lal Batman, Lara Birgi Kamhi, Mehmet Ali Yıldız, Muzaffer Tuncer, Oğulcan Sürmeli ve Taylan Türkmen'in eserlerinden oluşan On Bir (11) Sergisi, 16 Ocak 2020, Perşembe günü Masterpiece Sanat Merkezleri’nin Maslak’ta dev bir alanda
faaliyet gösteren ana merkezi Masterpiece Hall’da sanatseverlerle buluşacak.

11 genç sanatçının, yeni medya, resim, heykel, enstalasyon gibi farklı disiplinlerden eserlerinin yer 
alacağı On Bir (11) Sergisi’nin kreatif direktörlüğünü ve küratörlüğünü Ayça Okay üstlendi. Art - Talk’ların da yer alacağı sergi dizisinin sanat kurulunda ise; Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal İskender, koleksiyoner ve iş insanı Agâh Uğur gibi önemli isimler yer alıyor.Sergi, 20 Şubat 2020 tarihine kadar Masterpiece Hall Maslak’ta ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder