Ethica Sigorta, Auto King ile anlaşmasını yeniledi

Ethica Sigorta mini onarım hizmetinde AUTO KING ile devam dedi. İş birliği kapsamında bugüne kadar 5 bin araca mini onarım hizmeti verildi. 

3,5 milyonu aşkın araç sahibine kasko poliçesi kapsamında mini onarım teminatı sunan Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası Auto King, Ethica sigortanın kuruluşundan bu güne hasar onarım ve mini onarım kapsamında hizmet veriyor. Mini onarım kapsamında bugüne kadar 5 bin araca 22 bin onarım yapan ve yüzde 99’a varan hizmet memnuniyetiyle Auto King, 19 farklı sigorta şirketiyle de mini onarım hizmet çalışmalarını sürdürüyor.

Ethica Sigorta, “Mini Onarım” hizmeti kapsamında Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası Auto King ile anlaşmasını 4. yılı için de yeniledi. Auto King, Ethica Sigorta müşterilerine sahip oldukları kasko poliçeleri kapsamında hasarsızlıkları bozulmadan mini onarım hizmeti vermeye devam edecek.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder