E.C.A. Brandworks İletişim ile anlaştı

Brandworks İletişim Danışmanlığı; ısıtma-soğutma ürünlerinin satış ve pazarlaması Emas Makina Sanayi A.Ş. tarafından yapılan, 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün önemli oyuncularından biri olan E.C.A.’nın kurumsal iletişim, proje ve medya iletişimi yönetimini üstlendi.

Dünya kalitesi ve standartlarındaki ürünleriyle iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., kurumsal iletişim, lider iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, proje ve medya iletişimi alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Isıtma - soğutma sektörüne yön veren E.C.A., klimaları, kombileri, yüksek performanslı, düşük sarfiyatlı çevre dostu diğer ürünleriyle tüketicinin beklentilerine birebir karşılık veriyor. “Yıllarca Beraber” mottosuyla hizmet veren E.C.A., başarılı çalışmalarının yanı sıra sürdürülebilir bakış açısıyla tüm iş süreçlerini yönetiyor.


Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder