Sosyal medyanın konuşulan ismi Ata Sözütok'un ilk kitabı Küsurat Yayınları'ndan çıktı

Sosyal medyanın konuşulan ismi Ata Sözütok'un ilk kitabı Küsurat Yayınları'ndan çıktı...
Bir dönem ev arkadaşıyla ilgili paylaşımlarıyla sosyla medyada çok paylaşılan Ata Sözütok maceralarını Bunun Böyle Olmaması Lazımdı adlı ilk kitabında okurlara sunuyor. 

Küsurat Yayınları
'ndan çıkan Bunun Böyle Olmaması Lazımdı kitabında hem kendi hayatınızdan örnekler bulacak hem de böylesine eğlenceli hikayelerin kahramanı olmak isteyeceksiniz.
“Biri yardımına gelince her şey daha basit oluyor ama biri yardıma gelip sonra giderse daha önce yerinden oynatabildiğin taşları artık tek başına oynatamıyorsun.”

“Hata yapabiliyorum. Nihayetinde dörtte üçüm su.”

“Düzenli hayata geçiş aşamasında sıradaki eylemim eve çiçek almaktı. Artık kendi oksijenimizi kendimiz üreteceğiz. Dışarıda içine ne koydukları belli değil. Biz bu düzenli hayata âşığız ya.”

“Aldıktan hemen sonra eve dönme isteği uyandıran şey güzeldir.”

Helen ile Ferhan’ın naifliğin kitabına adını yazdıran hikâyesine hoş geldiniz! Evi, patronu olduğu ajansın ofisiydi aynı zamanda Ferhan Işılak’ın. İşler yoğundu ve tecrübeli bir çalışana ihtiyaçları vardı. Tabii Ferhan’ın, aynı zamanda bir ev hatta hayat arkadaşı da olacağından henüz haberi yoktu.

Bir gece uyku tutmayınca bulaşıkları makineye yerleştirmeye karar veren Helen bir çatalı makine ile tezgâhın arasına düşürmüş, almaya çalışırken de makineyi fazla çekerek evi su basmasına sebep olmuştu. Şişmiş parkelerden ötürü evinin belli bölgeleri bir of çekse duyacak karşıki dağlardan hallice olan Helen, işe gittiğinde Ferhan’ın, “Yeni bir yer bulana kadar burada kal istersen” çağrısına kayıtsız kalamamıştı. Artık hem iş hem ev arkadaşı olmuşlardı… İşte Ferhan ile Helen’in tuhaf ama bir o kadar da eğlenceli hikâyesi böyle başlıyordu! Bu hikâyede tek bir kural vardı: Küstüklerinde bir taraf güler ya da ağlarsa, barışırlardı!Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder