Astrolog Demet Hoşman'dan Eylül Ayı Burç Yorumları


Astrolog, Yaşam Koçu, Rüya Araştırmacısı ve İlişki Uzmanı Demet Hoşman Eylül ayı burç yorumlarını bizlere anlatıyor...


KOÇ 21 Mart/ 20 Nisan
15 Eylül’e kadar sizi zorlayabilecek her tür konuyu yoluna koymaya çalışmalısınız. 15 Eylül'den itibaren Merkür, Venüs gezegeni zıt burcunuz Teraziye geçiş yapacak 24 Eylül günü Güneşin de Terazi burcu geçişinin başlaması ile sağlık olarak zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Bel bölgeniz, böbreklerinizle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hastane korkunuz yüzünden doktora gitmeyi ertelerseniz sağlık sorunlarınız uzun vadede zorlayıcı olabilir. Eylül ayını temkin ve sağduyu içinde geçirmelisiniz. Ay boyunca hayatın anlamını daha önce hiç yapmadığınız şekilde sorgularsınız. Fakat hayatın gerçekleri ve yaşananlar doğru yolu bulmanızda fazla yardımcı olmaz. Bu süreçte rüyalarınız, telepati yetenekleriniz, doğaüstü güçler, astroloji gibi konularla uğraşmanız size yol gösterici olur. Birçok olayı mantığınız ile değerlendirdiğinizde yanlış çıkar, sezgileriniz ve rüyalarınız ise doğru yolu gösterici niteliktedir. Bu sürecin en önemli özelliklerinden biri de ruhsal arınma ihtiyacı ile bilinçaltınızı formatlama isteğinizin artmasıdır. Hayatınızdaki dengelerin çatışması ve daha güçlü olma isteğinizin artması ile bazı insanları hayatınızdan çıkarma kararı alırsınız. Mantığınıza ve duygularınıza uymayan olumsuz durumlar için kendi kendinize ‘bu gidişata dayanmak zorunda değilsin’ diyerek telkin verir ve önemli kararlar alırsınız. Duygusal anlamda köklü değişimler içine gireceksiniz. Gizli ve bilinmeyen her şeyi görecek ve hissedeceksiniz. İnsanların söylemedikleri veya gizledikleri birçok konuyu düşünerek hissedecek ama kimseye açıklayamayacaksınız. Sonrasında çok önceden hissettiğiniz konular ortaya çıktığında olayları seyredeceksiniz.


BOĞA 21 Nisan/ 21 Mayıs
Başak burcundaki güçlü gezegen stelyumuna Oğlak burcundan Satürn, Pluton ve Güney Ay düğümü eşlik ediyor. Burcunuzda yedi yıl boyunca ev sahipliği yapan Uranüs gezegeni de güçlü üçgen açıdan desteğini esirgemiyor. Eylül ayını büyüme, gelişme ve adınızı öne çıkarma anlamında olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Özellikle de 8 / 10 Eylül büyüyen ayın gerçekleştireceği üçgen açılar sayesinde sürpriz başlangıçlara imza atabilir. Harika haberler alabilirsiniz. 18 / 19 Eylül ise mesleki anlamda hayal ettiğinizden daha yukarılara taşıyacak başarılara imza atmanızı sağlayacak açılar alacaksınız. Başarı başarıyı çeker sözünü mesleki hayatınızda yaşamanıza neden olacaktır. Yaptığınız her yatırım olumlu sonuçlanacak, taşa eliniz değse altına dönüşecek bütün güç ve ipler elinizde olacaktır. Kendinizde var olan fakat farkında olamadığınız güç ve yeteneklerle ay boyunca tanışacaksınız. Öğrendiğiniz her bilgiyi hayata geçirmek ve maddiyata çevirmek istersiniz. Bilinç dışı isteklerinizi de gözden geçirmeye çalışırken oto kontrolünüzü de sağlamaya çalışırsınız. Bazı olumsuz özelliklerinizi karşıdan gelen tepkiler üzerine fark edeceksiniz. Kıracak, kırılacak ama kendinizle de yüzleşmiş olacaksınız. Bu sayede zarar görürüm diye düşünerek bastırdığınız bazı iyi özellikleriniz ortaya çıkmaya başlayacak. Herkesin kontrolünü ele almaya çalışmanın mümkün olmadığını fark edeceksiniz. Kendinizi kontrol edemez ve değişime karşı durursanız yakın olduğunuz tüm ilişkilerde güç durumlar ve dargınlıklar ortaya çıkabilir. Kendinize objektif bir gözle bakmalı gücünüzü ve güçsüzlüğünüzü tespit etmeniz yol gösterici olabilir. Kendinizi keşfedince başkalarını daha kolay ve açık bir gözle görebilirsiniz.


İKİZLER 22 Mayıs / 22 Haziran
Başak burcunda yaklaşık bir aydır devam eden gezegen geçişleri hayatınızı bir hayli zorladı. Arzularınız, emelleriniz, duygularınız, aklınız, mantığınız hepsi birbiri ile tam bir savaş halinde olarak gerginliklerinizin artmasına sebep oldu. Hayata dair önemli konularda hiçbir şey yapamayacak duruma geldiğinizi hissettiğiniz anlarda sarılacak hiç kimse bulamadınız. 14 Eylül’de gerçekleşecek Başak / Balık dolunayını da çok derinden hissedeceksiniz. Yine bu süreçte miras, sigorta, yasal konular maddi anlamda zorluklar ve sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ellerinizde, kollarınızda uyuşmalar, ağrılar artabilir sonbaharı ağır bir griple karşılayabilirsiniz. 17 Eylül sonrası ise Terazi burcu transitlerinin başlaması ile nefes almaya başlayacak ve hayata kaldığınız yerden gitgide güçlenerek devam edeceksiniz. Sabrı ve iradeyi güçlendiren gezegenler kriz anlarında daha çözümleyici olmanızı ve daha sağlam ayakta kalmanızı sağlayacak. Hayata bakışınız oldukça farklılaşacak. Birileri tarafından kısıtlandığınızı, sömürüldüğünüzü, size faydası olamayan insanları boşu, boşuna taşıdığınızı fark ederek bir silkinme dönemine gireceksiniz. Geçmişteki karakterinizden sıyrılarak daha güçlü olmaya odaklanırsınız. Radikal değişiklikler kararı alır her kararınızın sonuna kadar arkasında olursunuz. Ruhsal ve bedensel uyumu yaşayacaksınız. Ruhunuzdaki uyum hayatınızın her yönüne yansıyacak. Birçok şeye daha pozitif bakmaya başlamanızla hayatınıza aşkı da çekebilirsiniz. 24 Eylül’ den itibaren sevgi ve cinsellikle ilgili sorunlar çözülür. Evliliği sorunlu olan kişiler için tamir zamanıdır.
YENGEÇ 23 Haziran/ 22 Temmuz
Yıl boyunca aldığınız olumsuz açılardan sonra güçlü Başak burcu transitleri sayesinde bir süredir rahat bir nefes aldınız. Hayattaki görevlerinizin ne olduğunu fark etmeye başladınız ve bu uğurda emin adımlarla ilerlemeler kaydettiniz. Aslında olumsuz durumlar yaşamanızın faydaları olduğunun da bilincine vardınız. Her olayı ve herkesi dikkatle incelemeye, empati kurmaya, hayatınıza dair büyük kötülükler de bulunmuş insanları bile iğneyi kendinize batırarak yargıladınız. 14 Eylül Başak / Balık aksında gerçekleşecek olan dolunay size muhteşem fırsatlar ve kısa yolculuklar getirebilir. Gidilen yolculuklarda aşka da adım atabilirsiniz. Aldığınız güzel haberlerin ve aşkın başınızı döndürmesine izin vermeyin çünkü 17 Eylül’ den Terazi burcunun aktifliğinin başlaması ile bazı zorluklar yaşayabileceğinizden önlem almanızda fayda var. Yarım kalmış tüm konuları ve önemli işlerinizi 17 Eylül’e kadar halletmeye çalışın. 22 Eylül’ü takip eden üç gün boyunca çok gergin ve bazı sağlık sorunlarına yatkın olabilirsiniz. Bu süreci dua, yardım ve hobilerle geçirerek rahatlamaya çalışmalısınız. Sözleriniz sertleşecek ve haksızlık yapanların, negatif düşüncelerin karşısında dik duracak kimsenin sizi inandığınız yoldan engellemesine izin vermeyeceksiniz. Elde edilmek istenen her şey için güçlü mücadeleler verilir ve kaybettiklerinize de üzülmez gereken buymuş dersiniz. Bu durum doğru olmasına rağmen oldukça sert davranışlar içinde olmanızla negatif enerjinizin hem ruhsal hem de bedensel sağlığınıza olumsuz katkıları olabileceğini bilmeniz gerekiyor.
ASLAN 23 Temmuz/ 22 Ağustos
Başak burcunda gerçekleşen güçlü transitler Aslan etkisi taşıyan birçok kişiye maddi olanaklar sağladı. Hayatınızda ters giden birçok konuyu halletme fırsatları yakaladınız. 17 Eylül’den itibaren de Terazi burcu transitleri başlıyor ve uzun bir süre burçların içinde şanslı olan gurupta olacaksınız. Hayatınızı yapıcı yeniliklerle değiştirme çabasında olacaksınız. Zorlu sağlık sorunu olanlar içinde rehabilitasyon ve iyileşme zamanıdır. Yaşamınızdaki önemli değişikliklere hazır olmanız gereken bir dönemdir. Geçmişte hangi olumsuz durumda olursanız olun, şimdi o durumlardan sıyrılıp tepeye tırmanma zamanıdır. Tüm enerjinizi yıllarca içinizde biriktirdiğiniz hayallerinizi gerçekleştirmek için olumlu şekilde kullanırsınız. Başkalarının iyiliği için de hiç düşünmeden canla başla savaşacaksınız. Önce ben egosunun azaldığı biz denilen bir süreçtir. Başka insanların duygularına karşı çok fazla duyarlı olduğunuz bu süreçte insanlara sevginizi kolaylıkla anlatır ve onlardan da aynı karşılığı bulursunuz. Hayırseverlik, başkalarına yardım etme, hayvanı, mazlumu koruma ortaya çıkar ve bu tip konulardaki yardımları arttırmak adına bir yardım çemberi oluşturursunuz. Manevi hayata yönelmeniz maddiyatı önemsememenize neden olur. Fakat bu süreçte maddi anlamda sanki ilahi bir güç
tarafından korunduğunuzu hissedersiniz. Tüm kalbinizle ve hiç karşılık beklemeden bu tip konularla uğraşırken kendinize benzeyen biri ile tanışma fırsatı yakalar ve aşka adım da atabilirsiniz. Geçmişteki aşk hatalarınızdan dersler çıkararak kendinizden çok partnerinizi düşünürsünüz. Evli olan Aslanlar için de dayanışma, birbirine sarılma ve adeta balayı dönemidir.

BAŞAK 23 Ağustos / 22 Eylül
Burcunuzda güçlü gezegen geçişleri büyük bir enerjinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Özellikle maddi konularda dikkatli olabilirseniz muhteşem gezegen geçişlerini hayatınızın her alanında olumlu olarak deneyimleyebilirsiniz. Aslında sizin için birçok sıkıntıdan ve rahatsız olduğunuz duygulardan arınma zamanının geldiğini fark etmelisiniz. Yıllarca sizi rahatsız eden her ne varsa önce ortaya çıkacak ve yüzleşerek rahatlama yoluna gideceksiniz. Sezgileriniz de açılır, altıncı hissiniz güçlenir başkalarının ne düşündüğünü ne yaptığını onlar yanınızda olmasa dahi hissetmeye başlarsınız. Hoşlanmadığınız kişilerden uzaklaşma yolunu diğer zamanlara oranla daha kolay bulabilirsiniz. Psişik yetenekleriniz saklandıkları yerden çıkarlar, kendinizle ve başkaları ile alakalı gizli olan ne varsa ortaya çıkarırsınız. Başkalarını yargılamaktan uzaklaşır öncelikle kendinizi keşfetmeye çalışırsınız. Kendi değişiminizin size farklı bir güç getireceğini yaşantınızı zenginleştireceğinizin bilincinde olursunuz. Çok istediğiniz konularda başlangıçlar yapabilir, maddi olanaklar yakalayabilirsiniz. 14 Eylül günü gerçekleşecek dolunayın olumsuz etkilerinden kurtulmak için ise maddi konularda kimseye güvenmemelisiniz. 14 ve 21 Eylül günleri sağlığınız ve maddi zararlar açısından dikkat etmeniz gereken günlerdir. Ay boyunca ayaklarınız ve bağırsaklarınız hassas olacaktır. Yediklerinize daha fazla özen göstermeli dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

TERAZİ 23 Eylül / 22 Ekim
Başak burcu transitleri hayatınızda olumsuzluklar olmamasına rağmen kötü hisler içinde olmanıza ve depresyona sebep oldu. 14 Eylül itibarı ile burcunuzda güçlü gezegen transitleri başlayacak. 29 Eylül’ e kadar olumlu bir süreç içinde olacaksınız. Kendinizi daha pozitif bir şekilde anlatmaya başlar ve mistik konularla daha çok ilgilenirsiniz. Mutlu olmanın, huzurunuzu arttırmanın yolunun kendinizden geçtiğini bilirsiniz. Hissedişleriniz ve duru görü yeteneklerinizde bu süreçte artmaya başlar. Bilimin sonuca ulaştıramadığı karanlıkta kalan doğa üstü konulara merak sarar ve cevapları bulmaya çalışırsınız. Sizi sıkan, bunaltan her şeyden kurtulmak ister ve arınmaya çalışırsınız. Bu sürecin en önemli getirilerinden biri ise kendinizle yüzleşmek ve hatalarınızı affederek geleceğe günah, hata, yanılgı gibi duygularınızı geride bırakarak ilerlemek olur. Başarı kazanmak için yıllarca önünüze çıkan engeller şimdi kendiliğinden ortadan kaybolacaktır. Yaşamınızda kritik olan engellenmiş ve sürüncemede kalmış her tür konu aniden büyük bir kolaylıkla hallolacaktır. Hayata dair ilerlemek istediğiniz konuda yıllarca sabrettiğiniz başarı gelebilir. Çözüm yolları bulabilme maharetinizin, becerilerinizin ve dik duruşunuzun size beklenmedik güzel olaylar getireceğini göreceksiniz. Bazı sorunların cevabının ve çözümünün sadece sizde olduğunu bizzat yaşayacaksınız. Dayanıklılığınızı ve bugüne kadar ki tüm davranışlarınızı sorgulayacaksınız. Hayatınızı içinizden geldiği gibi mi yaşıyorsunuz yoksa tüm ilişkileriniz çevrenize göre mi şekilleniyor ilk önce bu sorunun yanıtını vereceksiniz.
AKREP 23 Ekim/ 21 Kasım

Başak transitleri sayesinde yaklaşık bir aydır bir hayli iyi durumdaydınız. Bu süreç devam edecek fakat 19 Eylül itibarı ile bazı düşmanlıklar yaşamaya yatkın olduğunuzun bilincinde olarak dikkatli olmanız gerekiyor. Gizli ilişkilere de eğiliminiz artabilir. Karşı cinsten aşırı ilgi görmeniz nedeni ile var olan ilişkinizdeki olumlu durumlardan çok olumsuzlara odaklanır ve sadece sohbet etme amaçlı ilişkilere yönelebilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkma ihtimali çok yüksek olduğu için hayatınızı boş yere karmaşaya çevirebilirsiniz. Partnerinizin en az sizin kadar zeki ve şüpheci olduğunu unutmamalısınız. Siz zaten aklını kullanmayan birine uzun süre tahammül edemezsiniz. Bu nedenle kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışlardan uzak durmanız gerekiyor. Seçim sizin elinizde olacak. Anlık hevesler için oturmuş düzeninizi bozabilir ve derin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz ya da sizi beğenen kişilerin olması ruhunuzu okşar ama sevdiğinize verdiğiniz bağlılık sözüne sadık kalarak hayatınızı kaostan uzak tutarsınız. 25 Eylül itibarı ile organizasyonlar, sosyal hayat, gruplar tek tek hayatınızda yer almaya başlar. İlginç değişik geziler, yaşam şartlarınıza yenilik getirir. Yeni şeyler deneyerek büyük paralar da kazanabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sıkıntılardan sonra adeta ödül almaya başlarsınız. Eski işinizden farklı işler gündeme gelebilir. Fakat geçmişte yaptığınız işler gelişiminiz için sizin farkında olmadığınız basamaklar oluşturmuştur. İş hayatınızda ve maddiyatla alakalı yakaladığınız fırsatlar özgüven yenilenmesi yapar. Hayatınızdaki diğer sorunlu alanları da çözebilir ve kendinize bir yol haritası çizersiniz.

Yay 22 Kasım / 21 AralıkYaklaşık bir aydan bu yana devam eden Başak burcu transitleri nedeni ile kendinizi oldukça mutsuz hissetmenize sebep olan olaylar yaşadınız. Mars transiti Ekim ayına kadar devam edecek ve sizi zaman zaman patlamaya hazır bir bomba haline dönüştürecek. Öte yandan 14 Eylül itibarı ile Terazi burcu geçişi sayesinde zorlandığınız bazı konular ve ilişkiler yoluna girecek. Çözülmemiş konular, ortada kalmış problemler bu süreçte aniden çözülür. Her tür değişime açık olur ve yaratıcı çalışmalarınızın ürünlerini bu süreçte almaya başlarsınız. Uzun zamandır yapmak istediğiniz hedeflerinizi ve hayallerinizi şimdi kolaylıkla yoluna koyup olumlu şekilde halledebilirsiniz. Hayata dair beklentilerinizin gerçekleşme zamanı olduğundan bu süreçte iş kurmak, işe başlamak, geliştirmek için oldukça olumlu bir zaman dilimidir. Geçmiş zamandan kalan zorlu ve karışık projelerinizi bu süreçte yeniden planlayıp yoluna koyabilirsiniz. İlerleme kolaydır, önünüzdeki engeller sanki görünmez bir el tarafından kenara çekilir. Tek yapmanız gereken kapınızı çalan kısmetleri karşılamak ve dilinize sahip olmaktır. Mars etkisi patavatsızlığınızı arttırmanın yanında doğruları söylüyorum diyerek en yakınlarınızı ağır bir şekilde eleştirerek dargınlıklara yol açtırabilir. Unutmayın her doğru her yerde söylenmez ve ılımlı konuşmalar her zaman insan kazandırır. Bacaklarınız, bağırsaklarınız ve gözlerinizle alakalı bazı sağlık sorunları da özellikle 17 / 19 Eylül arası zorlayabilir dinlenmenize ve yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Negatifliğin ve sinirli hallerinde sağlığınızı olumsuz tetikleyebileceğini unutmamalısınız.OĞLAK 22 Aralık / 21 Ocak
Başak burcundaki güçlü transitler nedeni ile birkaç aydır rahat bir nefes aldınız savaş gezegeni Mars ay sonuna kadar desteğini sürdürecek fakat Merkür, Venüs ve Güneş’in Terazi burcu geçişlerin başlaması ile 14 Eylül itibarı ile zorlanabileceğiniz bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Bu süreç içinde hayatınızı kökünden değiştirmek istersiniz gizli, esrarlı, sizin dışınızda gelişen her olayı öğrenmek ve derinine incelemek istersiniz. Daha önceki yıllar da ruhunuzu yaralayan ne kadar acı varsa bu süreçte onlarla yüzleşir, ortadan kaldırmak için elinizden geleni yaparsınız fakat dilinizin sertliği sebebi ile karşınıza geçen çok fazla kişi olacaktır. Sevdiğiniz bir yakınınızın da uzak bir ülkeye gitme kararı ile gizli gözyaşları dökebilir onları bu fikirlerinden caydırmak adına olağanüstü çabalar ve yardım teklifleri sunmanıza rağmen razı edemeyişinizle karamsarlığınız artar. Hayatında bazı şeylerin eksik olduğunu hisseder ve derin bir boşluktaymış gibi yalnızlık duygusuna kapılırsınız. Aşırı yorgunluk hali ve duygusal karışıklıklar ortaya çıkabilir. Her şeye ağlama haliniz sebebi ile kendinize kızarsınız. İlgi görme isteğiniz artar fakat başkalarında ilgi uyandırayım derken eleştirilen duruma düşebilirsiniz. Çünkü bu süreçte adeta kişilik değiştirir gibi normalde yapmayacağınız davranışlar içinde olabilirsiniz. Dış dünyaya karşı biraz yabancılaşabilir yakınlarınızdan özellikle de sizi tahrik eden, tartışmaya hazırlayanlardan uzak durarak çok iyi tanımadığınız ama muhtaç olduğunu bildiğiniz kişilere yaklaşırsınız.


KOVA 22 Ocak / 19 Şubat
Bir süredir hayatınızda birçok şey birbirine karışarak sizi zorladı. Kendinize çıkış noktası bulmakta zorlandınız. Aileniz ve iş hayatınızdan aldığınız olumsuz etkilerle sert tepkilerle veren biri haline geldiniz. 13 / 15 Eylül maddi açıdan bazı şanslar elde etmeniz moralinizi yerine getirecek. 17 Eylül’den itibaren de Terazi burcu transitlerinin başlaması ile harika bir sürece merhaba diyeceksiniz. Oldukça sakin, duygularınızdan daha emin kararlı ve yapıcı olacaksınız. Hayata dair tüm güzellikleri ortaya çıkarmaya uğraşacak, eğlenmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Hayatınızdaki köprüleri yıkmadan tamir ederek yenisini inşa edeceksiniz. Algılama, kavrama, fark etme, derinlemesine öğrenme isteğiniz artar. Güçlenen düşünceler, istekler, kelimeler ve güzel haberler bu sürece damga vurur. Fikirsel anlamda birçok şeyi değiştirme isteği belirir. Değiştirmek istediğiniz her tür şey olumlu olarak sonuçlanabilir. Bu süreçte fikirsel, zihinsel, iş ve eğitim gibi meselelerin en derinine en iyi şekilde girebilirsiniz. Sizin için iyi olan ne ise en doğru bir şekilde onu ortaya koyarsınız. Mesleki ve eğitim anlamında oldukça destekleyici ve güçlü enerjiler altındasınız. Her işi yoğun inceleme isteğiniz başarıya götülebilir. Artık kendi gücünüzün ve yapabileceklerinizin farkında olarak özellikle de düşmanlarınızın bir adım önünde olacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılardan ve kayıplardan ders alarak hatasız ilerlemeye çalışacaksınız. Karakterinizdeki güçlü ve pozitif değişim başkaları tarafından da fark edilecek ve etrafınızdan daha fazla saygı görmeye başlayacaksınız. Sağlık olarak da güçlendiğiniz bu süreçte mantığınız ve duygularınız da uyum içinde olarak içinizdeki tüm huzursuzlukların bitmesini sağlayacaklardır.

BALIK 19 Şubat / 20 Mart
Ruhunuzu derinden etkileyen yaşamsal olaylar veya kişiler bu süreçte hayatınızda rol almaya başlar. Bazı koşulları değiştirmeye çalışacaksınız. 14 Eylül günü burcunuzda gerçekleşecek dolunay istekleriniz ve gerçek dünyanın şartlarının birbirine uymadığını size net olarak gösterecek. Adım atamadığınızı, ilerleme kaydedemediğinizi düşüneceksiniz. Birçok konuda içsel bir temizlik, arınma gerekir. Geçmişte yerleşen düşünceler geçerliliğini kaybeder. Bugüne kadar önem verdiğiniz kişiler ve olaylar önemsizleşir kendinize farklı yolar çizmek zorunda kalabilirsiniz. Psikolojiniz hassaslaşır, kendinizi iyi hissetmemekle birlikte aslında tüm psikolojik sorunlarınızı halletme zamanıdır. Süreci kolay atlatabilmenin en iyi yolu kendinizden yaşça büyük aklına güvendiğiniz birinden akıl almaktır. Hayatınızı ve hayatınızdaki kişileri elekten geçirme zamanıdır. Eylül ayının yarısı bazı sağlık sorunlarının nüksetmesi nedeni ile de sizi bir hayli zorlayabilir. 16 Eylül sonrası kara bulutlar dağılmaya başlayacak ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sizi kısıtlayan, sınırlandıran, önünüzü kapatmaya, ayağınızdan çekmeye çalışan herkesin ve her olayın farkında olarak onlardan bir adım önde hareket etmeye başlayacaksınız. Daha dürüst, erdemli ve güçlü olmak için kendinize söz vereceksiniz. Geçmişte yapılan hatalarla yüzleşme, arınma ve adeta günah çıkarma zamanı başlayacak. Sıradan konuşmalar ve gündelik meşguliyetler boş gelmeye başlayacak ve hayattaki amaçlarınızı daha fazla sorgulayacaksınız.
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder