Para Enerjisini Hayatımıza Davet EtmeReiki Master, Theta Healing Uzmanı ve Şifacı Melis Koçyiğit bu hafta para enerjisini hayatımıza davet etme konusunda çok önemli bilgileriyle konuğumuz oldu...Para Enerjisini Hayatımıza Davet Etme
Hepimiz daha zengin, daha varlıklı hayatlar istiyoruz. Maddi konuları düşünmeden, almak, 
istediğimiz her şeye sahip olmak istiyoruz. Hayallerimizin büyük bölümü genelde parayla satın almak istediğimiz şeylerden oluşuyor. Ancak neyi yanlış yapıyoruz da hayallerimizi kendimizden bu kadar uzağa itiyoruz? Çünkü istediklerimizi nasıl dileyeceğimizi bilmiyoruz. Tam anlamıyla ve layığıyla, dua etmeyi, olumlamalar yapmayı doğru cümleleri kurmayı bilmiyoruz. 
Para enerjisini, hayatınıza çekmek için ilk yapmanız gereken parayı istediğinizi kabul etmektir. Çünkü her enerji, istenildiği yere gider. Bu noktada, bana şiddetle karşı çıkabilirsiniz, benim çok ihtiyacım var, çok istiyorum, çok dua ediyorum diyebilirsiniz.
Peki bu duaları nasıl ediyorsunuz? Eğer Rabbim borçlarımı ödemek istiyorum, çok sıkıştım sen beni ferahlat, sen yetiş gibi dualar ediyorsanız olumlamanızın içine negatif kelimeler katıp, etkisini bozuyorsunuz demektir. Çünkü dua en büyük ve etkili olumlamadır. Hani bazen deriz ya onun duası çabuk kabul oluyor, işte o dua etmeyi biliyor çünkü. Öncelikle, parayı sevmekten ve bunu söylemekten çekinmeyin. Bizler genel olarak paraya önem veren insanları sevmeyiz. Paraya çok değer veriyor, çok hırslı sözlerini mutlaka ya söylemişsinizdir ya işitmişsinizdir. Parayı seveceğiz, önem vereceğiz ki o da bizi sevsin ve bize gelsin.
Şimdi para enerjisini hayatımıza çağırmak için sizlere bazı olumlamalardan bahsedeceğim;
Olumlamalar 21 gün tekrarlanmalıdır. Çünkü neye niyet ederseniz edin bunun bilinçaltına işleme süresi 21 gündür. Olumlamalarınız içine negatif bir kelime koymamalı ve şimdiki zaman ekini kullanmalısınız. Gelecek zaman eki kullanırsanız, kısmetinize set çekmiş olursunuz. Çok param olacak değil de çok param var gibi söylemelisiniz.
- Hayatımda her şey iyi, güzel, harika.
- Evren bana sınırsız nimetler gönderiyor, bende bu nimetleri, sevinç ve şükranla kabul ediyorum. Bu hep böyle.
- Evrende hepimiz için, yeteri kadar bolluk var.
- Para bana geliyor, para bana akıyor.
- Beklediğim ve beklemediğim her kaynaktan, para bana ulaşıyor.
- Bolluk ve bereket bilincindeyim.
Söylediğim bazı noktalara dikkat ederek bu olumlamaları istediğiniz kadar, çoğaltabilir, içinizden geçenleri ekleyebilirsiniz. Para enerjisini çağırmak için, turuncu ve kırmızı rengini bolca kullanmalısınız. Cüzdanınız bu renklerde olabilir. Bu renklerde bazı objeleri taşıyabilirsiniz, takı, aksesuar veya giysi olarak kullanabilirsiniz. Yine bu renkleri, mutfak alanında kullanmanız da önemlidir. Turuncu ve kırmızı renkte rüzgar çanları ve düş
kapanları kullanmanız da harika olur. Ancak mutfak ve salon alanlarında mavi rengi kullanmaktan kaçınmalısınız. Mavi renginin soğutucu bir etkisi bulunmaktadır.

Hepinize bereketli bir hafta diliyorum. Tüm sıkıntılarınız bitsin, bolluk her yerden hayatınıza aksın.
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder