Bi Yetenek Beste Yarışması başvuruları başlıyor!


Türkiye’nin dijital dünyada en büyük beste  yarışması "Bi Yetenek" genç yeteneklere büyük fırsatlar tanımaya devam ediyor. Zorlaşan müzik sektörünü analiz eden Kınay Production, bestesi olan, yeteneğine güvenen tüm sesleri, büyük şansı yakalamaya davet ediyor.


İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen "Bi Yetenek" yarışmasının birincisi Maksut Çavlu, single ödülüne kavuşmak için stüdyo çalışmalarına Kınay Production ile start veriyor. Müzik Öğretmenliği okuyan Maksut Çavlu, Bi Yetenek yarışması sayesinde bestesini büyük kitlelere ulaştırıyor.

Kınay Production ve 21 Medya’nın desteğiyle gerçekleştirilen büyük yarışma, internet üzerinden başvuru almaya devam ediyor. Büyük ilgi gören "Bi Yetenek" beste ve ses yarışması, her tarzdan eser ile katılım kabul ediyor. Her yarışmacı tek eser ile katılım sağlayabiliyor.  Birinciye 21 şehirde konser vermek imkanı tanıyan iddealı müzik yarışması. İkinciye 10 ilde turne şansı tanırken, üçüncüye ise 5 ilde konser imkanı veriyor.

Başvuruları devam eden "Bi Yetenek Kim" ses yarışmasına başvuru için https://www.biyetenek.kim/ adresine giriş yapabilirsiniz.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder