Çocuğunuzla sınırsız ve korkusuz boyama keyfi için Carioca


0 - 3 yaş aralığında boyama ve çizim yapan çocuklar ileriki yaşlarda daha özgüvenli ve kararlı oluyor. Kendi başına bir şey ortaya çıkarmanın verdiği özgüven onların iç dünyasını çok daha net ve anlaşılır biçimde ortaya koymasını sağlıyor.  


0 - 3 yaşında çocuk ne anlar kağıttan kalemden diye düşünmeyin sakın çünkü çocuklar bu sayede odaklanmayı, renkleri, nesneleri, şekilleri öğreniyor...


Birçok ailenin endişesi olan kalemle kendine zarar verme ya da evi - eşyaları boyama düşüncesini unutun. Bu anlamda çok özel bir markadan bahsedeceğim sizlere, "
Carioca".

Canım kızıma aldığımız Carioca Keçeli Kalemleri'yle sınırsız boyama keyfini yaşıyoruz. Sınırsız diyorum çünkü kızımız bazen duvarı bazen sandalyeleri bazen de defterini boyuyor yetmiyor; ellerini, ellerimizi boyamaya çalışıyor:)

Kalemlerin uçları keskin değil oval uçlar cildine zarar vermiyor. Kalemlerin renkleri gıda boyasından olduğu için çizilen her yer sabuna bile gerek kalmadan suyla gidiyor. Bu anlamda sizlere de tavsiye ediyorum. Sizlerde bizim gibi her akşam bir saat boyama seansı yaparak çocuğunuzla eğlenebilirsiniz...

Carioca 1965 yılında yaratılan ve çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik araçların üretiminde uzmanlaşmış uluslararası bir aşk markasıdır. Ürün yelpazesinde keçeli kalemler, renkli kalemler, tempera, pasteller, eğitici oyunlar ve diğer birçok çizim malzemesi bulunmaktadır. Marka, tüm Carioca ambalajlarında hala yer alan, sevilen karakter Carioca Jo'nun başrol oynadığı tarihi bir reklam kampanyasıyla 60'ların başında yakalandı. ​ Renklendirme araçlarının üretiminde uzmanlaşmış olan CARIOCA®,yaratıcılık ve el becerisi ortak bir oyunda yetişkinlerin ve çocukların yaratıcı güçlerini serbest bırakmak için tasarlanmış ürünlerle “Made in Italy” in en iyisinin bir sembolüdür . CARIOCA® ve CORVINA® ürünlerinin% 85'i İtalya'da gururla üretilmekte ve 80'den fazla ülkede ve 5 kıtada aktif küresel bir ağ ile dünyaya dağıtılmaktadır. ​ Carioca keçeli kalemler, renkli kalemler, tempera, pasteller, eğitim oyunları ve diğer tüm çizim aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve tümü titizlikle, kalite ve güvenlikle üretilmiş ve test edilmiştir.Carioca keçeli kalem kalemlerindeki mürekkep tamamen Settimo Torinese tesisinde sadece gıda sınıfı boyalar kullanılarak ve rakipsiz yıkanabilirlik ve parlaklık seviyelerinin elde edilmesini sağlayarak üretilir. ​ Carioca baby bebek grubu ürünleri ile +1 ve +2 yaş grubuna özel tasarlanan keçeli kalemleri, pastel kalemleri, kuru boya kalemleri ve 3in1 kalemleri ile öne çıkmaktadır.Carioca bebek ürünleri tüm sağlık ve dermatolojik testlerden başarı ile geçerek değerli müşterilerimiz sunulmuştur.


https://www.cariocatr.com/

https://www.instagram.com/cariocatr/

https://www.facebook.com/cariocatr/
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder