CEO’lar, Yöneticiler, Çalışanlar; "Ofisten Mutfağa” başlıyor!


Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek iş dünyasındaki rekabeti yemek keyfine dönüştüren “Ofisten Mutfağa” tüm şirket çalışanlarını mutfağa davet ediyor. “Ofisten Mutfağa” yarışması için başvurular 1 Nisan 2019 tarihine kadar basvuru@ofistenmutfaga.com adresinden yapıabilirsiniz.

Tüm şirket çalışanlarının katılımına açık olan yarışmaya katılan ekiplere verilen sürpriz bir kutudan çıkan malzemelerle yarışmacılar başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan menülerini hazırlayarak rakipleriyle yarışacaklar. Katılan firmaların oluşturduğu ekipler arasındaki eleme turları mekan ve takvimi 3 Nisan 2019 tarihinde açıklanacak. “4.Ofisten Mutfağa” birincilerini ise yine eşsiz bir yurtdışı gurme seyahati bekliyor. 
Yarışma boyunca en yüksek puanı alan 4 şirket 2019 Nisan sonunda gerçekleşecek finalde yarışmaya hak kazanacaklar. Finalde yarışan ekipler ise 2019 Mayıs ayının ilk haftası gerçekleşecek törende ödüllerini alacaklar. 
Detaylar çok yakında www.ofistenmutfaga.com adresinden açıklanacak olup bilgi almak için basvuru@ofistenmutfaga.com adresine mail atabilirsiniz. 

www.ofistenmutfaga.com

facebook.com/ofistenmutfaga
instagram.com/ofistenmutfaga
youtube.com/ofistenmutfaga

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder