Sağlıklı Yaşam Etkinliği 22 Temmuz'da Maçka Parkı'nda!

Kilo kontrolü sağlayan ve metabolizma düzenleyen bir beslenme programı olan metabolic balance®,  “Bizimle Pilates Yap, Sağlıklı Yaşa” sloganıyla herkesi doğru beslenmeye ve hareketli yaşamaya davet ediyor... 

metabolic balance® Türkiye tarafından bu amaçla düzenlenecek olan ve geleneksel olarak yapılması planlanan ve bu yıl ikincisi yapılacak olan Sağlıklı Yaşam Etkinliği ikincisi, 22 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek.

Tıp doktorlarından oluşan metabolic balance® Türkiye temsilcilerinin ve danışanlarının katılımıyla herkese açık olarak düzenlenecek olan bu etkinlik, saat 10.30’da Maçka Parkı’nda başlayıp saat 12.00’de sonlanacak.
metabolic balance® temsilcisi Dr. Nazan Cihan ve Spor Eğitmeni Murat Gözlemeci eşliğinde yapılacak olan pilates etkinliğinin ardından, metabolic balance® hakkında kısa bir bilgilendirme yapılarak katılımcıların soruları yanıtlanacak.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder