Sarıyer TiyatrOda Şenliği başlıyor


Sarıyer Belediye Tiyatrosu'nun 8.sini düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği birbirinden güzel yetişkin ve çocuk oyunlarıyla başlıyor.

25 Mart Pazar Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar gerçekleşecek yürüyüş korteji ile başlayacak şenlik, 20:00'da Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahnelenecek Sarıyer Belediye Tiyatrosu'nun yeni oyunu "Kafkas Tebeşir Dairesi" ile devam edecek.

22 yetişkin oyunu, 8 çocuk oyununun oynanacağı festival 300 den fazla sanatçıya, tiyatro üstatlarına ve  20.000 sanatsevere ev  sahipliği yapacak.

ŞENLİK PROGRAMI

25 Mart Pazar
14.00 Kortej Yürüyüşü

18:00 Semiha Berksoy Opera Vakfı Tiyatro 2000- İnsan Neyle Yaşar?
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

27 Mart Salı
20:00 Dilek Türker Tiyatro Ayna – İstanbul’un Gözleri Mahmur
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

30 Mart Cuma
20:00 Pa Prodüksiyon – Kırık Bebek ve Diva
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

31 Mart Cumartesi
13:00 Uygur Çocuk Tiyatrosu – Burnunu Kaybeden Palyaço
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Tiyatro Ak’la Kara – Üç Dahi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

4 Nisan Çarşamba
20:00 Mask-Kara Tiyatrosu – Kadın Ölüleri
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

6 Nisan Cuma
13:00 Cici Tiyatro – Noktalama İşaretlerinin Serüveni
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Sarıyer Belediye Tiyatrosu – Kafkas Tebeşir Dairesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

7 Nisan Cumartesi
13:00 Fabrika Sanat – Karlar Kraliçesi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Perdeci Oyuncuları – Adalet, Sizsiniz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

8 Nisan Pazar
18:00 Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu – Yedi Kocalı Hürmüz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

10 Nisan Salı
20:00 Tiyatro Öteki Hayatlar – Üç Kişilik Düet
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

11 Nisan Çarşamba
20:00 Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Tiyatrosu - Hırsız
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

17 Nisan Salı
20:00 Ekip Tiyatrosu – Dünyanın En Güzel Arabistan’ı
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

19 Nisan Perşembe
20:00 Frankfurt Türk Tiyatrosu – Üstü Kalsın
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20 Nisan Cuma
13:00 Masal Gerçek Tiyatrosu – Pıtırcıklar
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Tiyatro 3023 – Şifa Niyetine
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

21 Nisan Cumartesi
13:00 Dream Team Academy Theatre – Rumi ve Yaşlı Aslan
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Ankara Sanat Tiyatrosu – Bir Bavula Ne Sığar Ki ?
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

22 Nisan Pazar
13:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Otobüs Durağında Üç Bencil
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

18:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Gülünç Karanlık
Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

25 Nisan Çarşamba
20:00 KAST – Serbest Düşüş
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

27 Nisan Cuma
13:00 Tiyatro Gülgeç – Bir Turunç Masalı
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi

20:00 Tiyatro Yan Etki – Çıkmaz Sokak Çocukları
Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi

28 Nisan Cumartesi
13:00 Sarıyer Sanat Tiyatrosu – Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Yolcu Tiyatro – Joko’nun Doğum Günü
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

29 Nisan Pazar
18:00 Zihinsel Engelliler Tiyatrosu – Eyvah Telefonumu Açtı
Yer: Nejat Uygur Sahnesi

3 Mayıs Perşembe
20:00 Adana Şehir Tiyatrosu-Boyacı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

4 Mayıs Cuma
20:00 Antalya Şehir Tiyatrosu - Huysuz
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

5 Mayıs Cumartesi
20:00 Altıdan Sonra Tiyatro – Filifu’nun İntikamı
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

6 Mayıs Pazar
18:00 Dostlar Tiyatrosu - Göçmenler
Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder