Bebeğinizin kıyafetlerine anne dokunuşu: Viking Konsantre Yumuşatıcı Sensitive

‘Değerli’ kavramını anlatacak birçok kelime vardır. Ancak söz konusu ‘En değerli’ olduğunda onu anlatmaya tek bir kelime yeter. Bebeğiniz…

Viking Temizlik, en değerli varlığınız olan bebeğinizle ilgili duygu ve endişelerinizi paylaşıyor ve imza attığı ürünlere ‘Anne hassasiyetiyle’ yaklaşıyor.  Viking Konsantre Yumuşatıcı Sensitive ile hem bebeğiniz hem de sizin için temizliğin en güvenli halini sunuyor.

Özel bir formül…

Dermatolojik olarak test edilmiş Viking Sensitive, özel olarak geliştirilen formülü sayesinde giysilerde uzun süreli yumuşaklık sağlıyor. Üstelik ultra konsantre özelliğiyle çok daha yoğun bir içeriğe sahip olan Sensitive, ekstra yumuşaklığın yanı sıra daha az su kullanımı sayesinde doğaya ve geleceğe sahip çıkıyor.

Kalıcı tazeliğin yeni adı Viking Sensitive, bir sonraki yıkamaya kadar bebeğinizin giysilerine bakım yaparak önemli bir yeniliğe de imza atıyor. Çamaşırlar üzerindeki statik elektriklenmeyi önleyen Viking Sensitive yumuşatıcı, ütülemeyi kolaylaştırarak bebeğinizin kıyafetlerinin ömrünü uzatıyor. Tüm bunların yanı sıra sizi rahatsız etmeyecek yoğunluktaki eşsiz kokulardan oluşan esansıyla haftalarca süren ferahlık sağlayan Sensitive, değerli kokusu ve yumuşacık etkisiyle bir yumuşatıcıdan beklediklerinizden fazlasını sunuyor.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder