Şişli'deki çocuklara Oyun Kitaplığı geliyor


Şişli Belediyesi'nin çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve okul öncesi ile okul sonrası eğitime katkı sağlamak amacıyla kurulan "Kitap Okuyan Çocuklar Oyun Kitaplığı"nın üçüncüsü 3 Aralık Cumartesi günü Şişli'de açılıyor...

Oyun Kitaplığı; çocukların sosyalleşerek, deney yaparak, oyun oynayarak, birlikte hikayeler yazarak ve bunları sahneleyerek öğrenmelerinin yanı sıra küçük yaşta okuma kültürünü kazanmalarını hedefliyor.

Kitap Okuyan Çocuklar Oyun Kitaplığı’nın yanı sıra Feriköy Emekliler Evi ve Feriköy Toplum Merkezi'ni de bünyesinde barındıran Feriköy Sosyal Tesisi 3 Aralık Cumartesi günü saat 11.00'de Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün katılımı ile düzenlenecek olan törenle hizmete açılıyor.


Türkiye’nin Üçüncü Oyun Kitaplığı'nı Şişli'de hizmete sunan Şişli Belediyesi'ni kutluyor böylesine güzel hizmetlerden tüm çocukların yararlanabilmesi adına tüm yurtta çoğalmasını
diliyorum.

Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder