“Hayatın İçinden Karma Resim Sergisi” Venüs Sanat’ta sizlerle!


4 başarılı sanatçının bir araya gelerek oluşturduğu "Hayatın İçinden" karma resim sergisi 7 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’de Venüs Sanat'ta gerçekleşecek açılış kokteyli ile ziyaretçilerini bekliyor...

Sevim Akman, Mustafa Başarır, Ayşegül Akman ve Güniz Berkmen'nin 60 adet çalışmasının yer alacağı Hayatın İçinden Karma Resim Sergisi'ni Ocak ayı boyunca Venüs Sanat Galeri'sinde ziyaret edebilirsiniz.

Kaçırmayın:)

Sevim AKMAN,
1932 doğumlu, 84 yaşında. Tokat Kız Meslek Lisesi mezunu, son 15 yıldır aralıksız resim yapıyor.


Mustafa BAŞARIR, tam bir İstanbul aşığı. Adalardan boğaza onlarca manzara resimlerinde İstanbul’u değişik açılardan yansıtıyor.

Ayşegül AKMAN, emekli olduktan sonra resim çalışmalarına başladı. Resim konusunda kendisini geliştirmesinde annesi Sevim AKMAN etkili oldu. Yağlıboya ve suluboya eserleri sergide yer alan Ayşegül AKMAN çalışmalarına Hicran Alioğlu ve Tanya Müsevitoğlu ile sürdürmektedir.


Güniz BERKMEN, uzun yıllar bankacılık sektöründe çalıştı. Çalışma hayatını sonlandırdıktan sonra çocukluğundan beri içinde bir tutku olan resim çalışmalarına başladı. Suluboya tekniği ile çalışmalarını sürdüren BERKMEN Hicran Alioğlu ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder