İstanbul… İstanbul… Sergisi 26 Kasım'da VENÜS Sanat Galerisi'nde!


Ressam Celal Günaydın'ın "İstanbul… İstanbul… Suluboya Resim Sergisi" 26 Kasım Cumartesi günü saat 14.00'de VENÜS Sanat Galerisi'nde ziyaretçilerini bekliyor.

Sanatçının 40 adet sulu boya çalışmasının yer aldığı İstanbul… İstanbul… sergisini 7 Aralık tarihine kadar her gün 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz...

Kaçırmayın:)


Celal Günaydın:
Erzurum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Erzurum’da bitirdi. 1974 yılında Gazi Eğitim Enstitüsü Resim Bölümü’ne girdi. Şimdiye kadar karma larla beraber 100 den fazla sergi açtı Güzel Sanatlar Galerisi Müdürü olarak sergi, resim yarışması ve sanatçı gruplarıyla etkinlikler organize etti. Denizli Devlet Güzel Sanatlar Galerisi Müdürü iken emekli oldu. 2004 yılından bu yana öncülüğünü yaptığı "Kent ve Sanat" dergisine makaleler yazan sanatçı, aynı zamanda gerek hobi amaçlı gerekse güzel sanatlar fakültelerine yüzlerce öğrenci hazırlamıştır.
Müzikle iç içe yaşamayı yaşam tarzı edinen sanatçı hobi olarak ud, kanun, bağlama gibi enstrümanlar çalmaktadır. Halen Denizli' de Günaydın Sanat Galerisi' nde çalışmalarını sürdürmektedir.Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder