"Kalbine Pati İzi Değenler" sergide buluşalım!

https://www.facebook.com/events/1380075685339901/
 
“Kalbine Pati İzi Değenler” mottosuyla kurulan web sitesi Kalbimdeki Patiler, sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Vita Sanat Galerisi'nde gerçekleşecek olan sergi 24 Eylül – 8 Ekim 2016 tarihleri arasında tüm hayvansever ziyaretçilerini bekliyor...

Veteriner Hekim Yağmur Ağcaoğlu önderliğindeki kalbimdekipatiler.com, farklı içeriği, bilgilendirici videoları ve yaşanmış hikayeleri ile farklı bir portal olarak kısa zamanda dikkatleri üzerine çekerek pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. Her canlı gibi yaşam hakkı olan sokak hayvanlarına da yardım elini uzatan kalbimdekipatiler.com, şimdi ise geliri sokak hayvanlarının tedavisinde kullanılacak bir fotoğraf sergisi düzenliyor.

https://www.facebook.com/events/1380075685339901/

Yerel ve uluslararası platformda çağdaş ve modern sanat anlayışını tanıtma amacıyla, genç sanatçılara ve sosyal yardımlaşma platformlarına destek olarak farkındalık yaratmasıyla bilinen Vita Sanat Galerisi ile ortaklaşa düzenlenen sergide; profesyonel fotoğrafçıların çektiği sokak hayvanlarının fotoğrafları satışa sunuluyor. İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın desteği, pek çok markanın ürünleri ve hizmetleri ile yer alacağı sergide, toplanan tüm gelir; sokak hayvanlarının tedavisi, ilgili dernekler, besleme grupları ve bakım evleri ile de paylaşılacak.

https://www.facebook.com/events/1380075685339901/

Kalbine pati izi değmiş herkesi sergiye davet eden kalbimdekipatiler.com ve Vita Sanat Galerisi’ni siz de desteklemek ister misiniz?
Birbirinden anlamlı fotoğraflar, mama, kıyafet, tasma, kolye, ayakkabı ve daha bir çok şey için sergiyi ziyaret etmeye değer.

KALBİNE PATİ İZİ DEĞMİŞ SERGİ DESTEKÇİLERİ:
İstanbul Veteriner Hekimler Odası (İVHO)
Dogs Mon Cheri
Duy, Gör, Hisset (Elif Tezcan)
Fashion Pet
Focuspointo İletişim
Gonca Kaya Tasarımları
Heylove
Kampüs Dostları
Köpük’ün Sokak Macerası
Lolidogs
Lolika
Patikolik
Petitstar
Pets Kitchens
Royal Canin
Sessizliğin Sesi
Şekerci Veteriner Kliniği
The Pawtique
The Petisserie
Trendy Paws
Wuufbox


Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder