"Global Wellness Day" Maçka Parkı'nda kutlanacak! (Ücretsiz)


3 yıl önce Uluslararası bir "İyi Yaşam Günü" olarak Türkiye'den dünyaya yayılan ve 53 ülkede aynı anda kutlanacak olan "Global Wellness Day" 13 Haziran Cumartesi günü Maçka Parkı’nda sağlıklı ve mutlu yaşamak isteyen tüm ziyaretçilerle kutlanacak.
“Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıytla iyi yaşam bilincini vurgulayan ülkemizden tüm dünyaya yayılan Global Wellness Day (İyi Yaşam Günü) 5 kıtaya canlı bağlantılarla ve gün boyu ücretsiz etkinliklerle sürecek.
Global Wellness Day (İyi Yaşam Günü)  tüm gün boyunca Ayşe Tolga ile İyi Yaşam sohbeti, Dr. Ayşegül Çoruhlu ile Alkali Beslenme, Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Cenk Özyılmaz ile Fit Cook, Eser Mutlu ile Kahkaha Terapisi, Gem Akcan ile Yoga, Gül Kaynak ile Detoks ve Sağlıklı Beslenme, Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi, Murat Tavman ile Fiziksel Değişim ve İyi Yaşam, Neslihan Yavuzcan ile Nefes Semineri, Şah Yaycı ile Yaşının İyisi Ol Semineri, Happy Nest çocuk aktiviteleri ve konser ile devam edecek.
Bu güzel etkinliğe giriş herkese açık ve ücretsiz. Unutmayın “Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir” :)
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder