Nisan'da Sanat Günlüğü


1 Nisan
Konser:
Simon Trpčeski Zorlu Center PSM
Sergi:
Çağdaş Erçelik "Dostoyevski" 28 Mart - 13 Nisan

Aurora Kuzey Ülkelerinden Çağdaş Cam Sanatı 20 Nisan Pera Müzesi
Picasso Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler Pera Müzesi

2 Nisan (
Dünya Otizm Farkındalık Günü)
Tiyatro:
Yunus Günce Kafamda Böcekler var (3D) 20.30 Bo Sahne
Üst Kattaki Terörist 20.30 ikincikat Karaköy
Atalay Demirci - Kel Alaka 20.30 KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
Konser:

Janset'in sunumuyla Aylin Aslım, Birsen Tezer, Ceylan Ertem, Çiğdem Erken, Fırat Tanış, Mabel Matiz ve Ogün Sanlısoy'un sahne alacağı Dünya Otizm farkındalık günü konseri 21.00 garajistanbul

3 Nisan
Konser:
Haris Alexiou & İncesaz Zorlu Center PSM
Julianna Barwick 21.30 Salon İKSV

Tiyatro:

Taş 20.30 Bo Sahne
Hamlet 20.30 Moda Sahnesi
Tirs u Xof (Korku ve Sefalet) 21.00 Sekizinci kat
Sinema:
3 Nuh: Büyük Tufan   


4 Nisan 
Konser:
Sabahat Akkiraz - Mustafa Özarslan - Tayyar Erdem 22.00 The Mekan Teras
Levent Yüksel 22.00 Jolly Joker

Suzan Kardeş 22.30 Beyoğlu Hayal Kahvesi
Korhan Futacı & Kara Orkestra 22.30 Salon İKSV
Hakan Peker 20.00 İBB Cem Karaca Kültür Merkezi
Tiyatro:

Medea Kalı 20.30 Bo Sahne
Yirmi Beş 20.30 D22
Ben, Nazım, Yaşarken ve Ölürken 20.30 Sahne 3
Hamlet 20.30 Moda Sahnesi
Babam 9 Doğurdu 20.30 Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ülker Sports Arena
Sergi:
Sakın Şaşırma: Orhan Veli 100 Yaşında Yapı Kredi Kültür Merkezi
(4 Nisan – 3 Mayıs
)
Sinema:
Kardeşim İçin (Out of the Furnace)
Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol
Baskın 2 (The Raid 2: Berandal)
Mandıra Filozofu
Aşk Oyunu
Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi 
Kan Kokusu (We Are What We Are)
Meleklerin Mucizesi
Bela (Borgman)
Bırakmak İstiyorum

5 Nisan 
Konser:
Birsen Tezer 22.30 Salon İKSV
Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu 20.30 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Cengiz Kurtoğlu - Zeynep Başkan - Selçuk Balcı 20.00 Haliç Kongre Merkezi
Sibel Can 21.00 TİM Show Center

Anjelika Akbar20.00 İBB Bahçelievler Kültür Merkezi
Festival:
33.İstanbul Film Festivali 5 - 20 Nisan 
Tiyatro:
Sürpriz 20.30 ikincinci kat
Bakarsın Bulutlar Gider 20.30 Bo Sahne

Bent 20.30 D22
Tennessee Williams - Çöküş Üçlemesi 20.30 Sahne 3
Müzikal:
Akdeniz - Müzikal 18.30 Tiyatro Pera Eren Uluergüven Sahnesi

Gösteri:
Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ülker Sports Arena


6 Nisan
Gösteri:
Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ülker Sports Arena
Müzikal:
Akdeniz - Müzikal 18.30 Tiyatro Pera Eren Uluergüven Sahnesi


7 Nisan

Konser:
Erkan Oğur - Derya Türkan 20.30 Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
Taksim Trio 20.30 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
8 Nisan 
Konser:
Emel Mathlouthi CRR Konser Salonu
Tiyatro:
Medea Kalı 20.30 Bo Sahne
Vietnam'a Sevgiler Talimhane Tiyatrosu / Şişli Black Out Sahnesi 
Şu Çılgın Türkler 20.30 Ortaköy Afife Jale Sahnesi
Asi Kuş 20.30 Borusan Oto Dolmabahçe Sahne


9 Nisan

Konser:
Kerem Görsev Trio & Allan Harris Zorlu Center PSM
Jay Jay Johanson 21.00 Jolly Joker
Tiyatro:

Adolf 20.30 Bo Sahne

10 Nisan
Konser:
Miss Crowley 21.00 Bronx Pi Sahne
BİFO & Rudolf Buchbinder Zorlu Center PSM
Çağrı Pamukçu 22.00 Mask Live Music Club
Tiyatro: 

Taş 20.30 Bo Sahne
Dilimin Ucunda 20.30 GRİ Sahne


11 Nisan
Konser:
The Piano Guys Zorlu Center PSM
Yaşar 22.00 Jolly Joker
Mine Koşan 20.00 İBB Sultanbeyli Kültür Merkezi
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Tiyatro:
Bakarsın Bulutlar Gider 20.30 Bo Sahne
Ayıp Ettik 20.30 Profilo KM Küçük Salon 

Mahşer-i Cümbüş 20.30 KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
Söyleşi:

İçinden Romanlar Geçen Semt: Pera Ahmet Ümit 19.00Pera Müzesi
Sinema:
Kaptan Amerika: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier)
Rio 2
Hızlı ve Korkusuz (Vehicle 19)
Hayaletli Ev (Haunter)
Büyük Budapeşte Oteli (The Grand Budapest Hotel)
Bensiz
Hayat Sana Güzel
Kendime İyi Bak

12 Nisan
Konser:
Azam Ali & Niyaz 21.00 Beyoğlu Hayal Kahvesi

Mehmet Erdem 22.00 Jolly Joker
Teoman Zorlu Center PSM
Natasha Theodoridou 21.00 Haliç Kongre Merkezi
Tiyatro:

Yunus Günce Kafamda Böcekler var(3D) 20.30 Bo Sahne
Taksim Meydanı Talimhane Tiyatrosu / Şişli Black Out Sahnesi
Gösteri:
Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena


13 Nisan
Gösteri:
Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Tiyatro:
Bakarsın Bulutlar Gider 16.00. Bo Sahne
Sürpriz 20.30 ikincinci kat


14 Nisan
Tiyatro: 
Adolf 20.30 Bo Sahne
Kadınlar Matinesi 20.30 Yunus Emre Kültür Merkezi


15 Nisan
Konser:
Onur Şener 21.30 BKM Mutfak Sahne
Burak Kut 20.00 İBB Cem Karaca Kültür Merkezi
Tiyatro:
Varolmayan Ayşe'nin Muhteşem Macera 20.30 Sahne 3

The Wall - Duvar 20.30 Bo Sahne
Gösteri:
MSGSÜ Bale Anasanat Dalı Öğrencileri 20.00 İKÜ Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi
Harman 20.30 Sahne Beşiktaş
Sergi:
Gökte Tunç CIRCLE / ÇEMBER sergisi 15 Nisan – 15 Mayıs 2014 G-art Beyoğlu


16 Nisan 
Konser:
Feluka 21.30 BKM Mutfak Sahne
Kolektif İstanbul 21.30 Babylon
Tiyatro:
Taş 20.30 Bo Sahne

17 Nisan
Konser:
Carmen Souza 21.30 Babylon
Tiyatro:
My Hamlet 20.30 Bo Sahne
Sergi:
Betül İncedayı Gülerman Siyah - Beyaz Galeri Eksen

18 Nisan 
Konser:
Yeni Türkü 2014 22.00 Jolly Joker 

Nada 21.30 Bronx Pi Sahne
Nükhet Duru & Timur Selçuk Zorlu Center PSM
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Tiyatro:
Sadece Bir Hafta 20.30 Profilo KM Küçük Salon 
Yollu 20.30 Bo Sahne
Sinema:

İtirazım Var
Pislik (Filth)
Uyumsuz (Divergent)
Oflu Hoca'yı Aramak
Sevimli Hayalet (Das Kleine Gespenst)
Gülcemal
Ride Along
Kiralık Aşık (Fading Gigolo)

19 Nisan
Konser:
Taksim Trio 22.00 Hayal Kahvesi Arena Park
Engin Atalay 22.00 Mask Live Music Club

Kafası Karışık Kontrtenor - Nuri Harun Ateş 22.30 garajistanbul
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Tiyatro:
Bakarsın Bulutlar Gider 20.30 Bo Sahne
Benim Adım Kırmızı: Tasvirler 20.30 Şermola Performans
Konser:
Çağatay Akyol ve Ankara Filarmoni Orkestrası Solistleri 19.30 Pera Müzesi

20 Nisan
Tiyatro:
İspanyol Defteri 16.00 Bo Sahne
Gösteri: 

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena

21 Nisan
Konser:
Luz Casal 20.00 CRR Konser Salonu

22 Nisan 
Tiyatro:
Karabatak 20.30 D22
My Hamlet 20.30 Bo Sahne
Müzikal:

Notre Dame de Paris Zorlu Center PSM

23 Nisan
Tiyatro:
Tennessee Williams - Çöküş Üçlemesi 20.30 Sahne 3
Adolf 20.30 Bo Sahne

24 Nisan 
Konser:
Yonca Lodi 21.00 Jolly Joker
Tiyatro:

Extravagansa 20.30 Bo Sahne

25 Nisan

Konser:
Feridun Düzağaç 22.00 Jolly Joker
Paloma San Basilio 20.00 İş Sanat Kültür Merkezi
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Tiyatro:
Yirmi Beş 20.30 D22
Ben, Nazım, Yaşarken ve Ölürken 20.30 Sahne 3
Sinema:

Jungle Shuffle
Cennetten Kovulmak (The Fall from Eden)
Mutlak Adalet
Aşk Treni (Chennai Express)
Sensiz Olmaz (Tengo ganas de ti)
Lal
Sıfır Teorisi (The Zero Theorem)
Dom Hemingway
Aşk Bulmacası (Casse Tete Chinois)
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 (The Amazing Spider-Man2)

26 Nisan
Konser:
Kardeş Türküler - Reem Kelani 21.00 TİM Show Center
Tiyatro:
Bakarsın Bulutlar Gider 20.30 Bo Sahne
Bent 20.30 D22
Gösteri:

Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena

27 Nisan 
Gösteri:
Atların Efendisi - Lord Of The Horses Ora Arena
Dünya Dans Günü Kutlaması 20.00 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Tiyatro:
Bakarsın Bulutlar Gider 16.00. Bo Sahne

29 Nisan
Tiyatro:
Yollu 20.30 Bo Sahne

30 Nisan
Tiyatro:
Karabatak 20.30 D22
Üst Kattaki Terörist 20.30 ikincikat Karaköy
Yunus Günce Kafamda Böcekler var (3D) 20.30 Bo Sahne
Asi Kuş 20.30 Borusan Oto Dolmabahçe Sahne


Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder