Sibel Yaşar Şişman kimdir?


https://twitter.com/sblysr_

En fırtınalı yağmurlar getirir gökkuşağını,
güneş bir gün bizim için doğacak...


Ailesinin desteğiyle her zorluğu yenmiş ve idealini gerçekleştirmiş şanslı biriyim. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı okudum. Üniversiteye kaydolurken, medya sektörüne girerek yaşıtlarıma göre biraz hızlı davrandım:)
Mesleğe 2007 yılında Doğan TV Holding'te başladım. Bir sürelik staj döneminin ardından 2014 yılına kadar CNNTürk, Kanal D ve Net D Müzik'te; editör, muhabir ve yönetmen olarak görev aldım. Şu an Atv Dijital'de İçerik Yönetmeni olarak çalışıyorum. Dijital Medya'yı hobi olarak da takip eden biri olarak yazmayı, yazılarımı paylaşmayı çok seviyorum bu anlamda 2011 yılında sibelizliyor.com'u kurdum.

sibelizliyor, neden mi?


Çünkü Sibel keşfetmeyi, dinlemeyi, anlatmayı, gezmeyi ve tüm bunları yazmayı çok seviyor...
Çocukluktan bu yana müzikle içiçe büyümüş biri olarak müziği çok seviyorum. Profesyonel olarak da bir dönem Kardeş Türküler grubunda vokal olarak yer aldım.
Yazılarımda hayata dair birçok rengi anlatmaya çalışıyorum. Benim için bu renklerin en tatlı tonu müziktir. Müziğin yanı sıra ünlü isimlerle yazılar, seyahat, reklam, sağlık ve kültür - sanat içerikli yazıyorum.

En çok okunan ve merak edilen yazılarımın ingilizce çevirilerini canım kardeşim Kenan Özgür Yaşar yapıyor. Huzurlarınızda ona bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yazılarım CityLife Turkey Dijital Dergisi'nde ve Hürriyet Gazetesi'nin Yazarkafe Platformu'nda da yayınlanmaktadır.


İyi seyirler, iyi okumalar:)

İLETİŞİM:
sibelizliyor@hotmail.com.tr
https://instagram.com/sibelizliyor/
https://twitter.com/sibelizliyor
https://www.facebook.com/sibelizliyor
 
Share on Google Plus

About sibelizliyor

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

2 yorum :